Informacioni forum FK Crvena Zvezda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAJAVA UTAKMICA

Ići dole

NAJAVA UTAKMICA Empty NAJAVA UTAKMICA

Počalji  BARABA Sub Avg 27, 2011 11:36 pm

NAJAVA UTAKMICA Images?q=tbn:ANd9GcSPL6HVpEKiqUi_MB4f1uPValmbHl4i7xas5OokngTCI5ho_-fwtQ : NAJAVA UTAKMICA 2
Crvene zvezda se nakon eliminacije iz Evro takmičenja, neminovno, okreće nacionalnom prvenstvu. Već u nedelju, 28. avgusta, od 17 časova očekuje nas težak ispit protiv ekipe Smedereva koja iz prethodna dva kola ima maksimalan učinak i sigurno je da će protiv naše ekipe pokušati da nastavi niz uspeha. Ipak, trener Robert Prosinečki i kapiten Nenad Kovačević, se nadaju da će ekipa uspeti pre svega fizički da se oporavi za nedeljni meč i da će smoći snage da trijumfom završi ciklus teških mečeva pred reprezentativnu pauzu.

- Moramo da se usredsredimo samo na meč sa Smederevom. Poznato je da poslednjih godina imamo problema sa "oklopnicima", ali mi nemamo pravo da razmišljamo o bilo kakvom drugom ishodu, osim o pobedi. Verujem da ćemo uspeti da se motivišemo nakon poraza u Francuskoj, jer titula je prvi cilj Crvene zvezde - rekao je Robi.

Slično razmišlja i kapiten Kovačević, koji priznaje da je svima teško pao jučerašnji neuspeh, ali da je prilika za popravni već u nedelju.

- Okrećemo misli na nacionalno prvenstvo. Imamo dva dana da se oporavimo i da prevaziđemo trenutnu situaciju, kako bismo zabeležili prvu pobedu na strani u našoj ligi - u svoje i ime svojih saigrača rekao je Kovačević.

"Šef" je takođe apostrofirao da smatra da njegova ekipa nema problem sa fizičkom spremom.

- Ne, mi smo sa Renom imali problem sa brzinom, a to se ne može poboljšati na treninzima. Protiv Javora smo "peške" dobili utakmicu, ali u Francuskoj nije bilo moguće tako odigrati. Oni su mnogo bolji protivnik, selektiran na brzini i snazi, i mislim da oni mogu pobediti svakog rivala. Mi treba vremenom da podižemo kvalitet, da napredujemo kako bismo u budućnosti dostigli takav nivo da možemo da se nosimo za svima. Optimista sam i verujem da ćemo u tome uspeti, ali ne preko noći i na brzinu, za sve je potrebno vreme. Potrebne su nam i jake utakmice, jer se u jakim ligama svaki meč igra u "crvenom", dok naša liga nema taj kvalitet - analizira Prosinečki, koji je ubeđen da Crvena zvezda ima snage i kvaliteta da pobedi svaku ekipu u našoj ligi.

Karte za nedeljnu utakmicu se od juče prodaju i na blagajni stadiona "Crvena zvezda" i prodavaće se sve do subote do 17 časova po ceni od 400 dinara.

NAJAVA UTAKMICA 300-kon-2608

SASTAV CRVENE ZVEZDE PRED SMEDEREVO:
Bajković, Kirovski
Tošić, Ćosić, Adi, Mikić, Vilotić, Reljić,
Savio, Dimitrijević, Lazović, Evandro, Kadu, Janković, Vešović, Kovačević,
Mezenga, Borha, Kaluđerović.
BARABA
BARABA

Broj poruka : 136
Datum upisa : 20.08.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NAJAVA UTAKMICA Empty Re: NAJAVA UTAKMICA

Počalji  BARABA Ned Avg 28, 2011 9:35 am

SMEDEREVO 0:1 CRVENA ZVEZDA
3. kolo, Jelen Super liga 2011/2012 28.08.2011.
Sudija: Dejan Santrač
Stadion: Sportski kompleks, Smederevo
Broj posetilaca: 7000

JEDINI GOL NA MECU POSTIGAO LAZOVIC!!
LAZOVIC JE NA SVE OVO REKAO:
Crvena zvezda je pokazala karakter i na "suv" kvalitet, uspela da slomi otpor smederevskih "okoplonika" golom Lazovića početkom drugog poluvremena. Hitronogi vezista, naravno, srećan je zbog postignutog gola, ali u prvi plan ističe igru čitave ekipe.

- Iako se možda činilo da smo lako došli do trijumfa, nije bilo tako. U poslednjih petnaest dana smo odigrali mnogo utakmica, i evidentno je da je umor bio prisutan. Ipak, smogli smo snage da se izdignemo i zabeležimo važnu pobedu. Ne bih puno pričao o golu, jednostavno, saigrači su mi namestili da odigram situaciju jedan na jedan, uspešno sam je rešio, postigao sam ispostavilo se jedini gol, i to je to - skroman je Lazović.

Fudbalski klub Crvena zvezda takođe koristi priliku da svom prvotimcu, Marku Vešoviću čestita dvadeseti rođendan i da mu poželi još mnogo pobeda i uspeha u nastavku karijere. Živ bio, Delijo.
BARABA
BARABA

Broj poruka : 136
Datum upisa : 20.08.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NAJAVA UTAKMICA Empty Re: NAJAVA UTAKMICA

Počalji  BARABA Uto Avg 30, 2011 12:05 am

ZA SVE KOJI NISU GLEDALI UTAKMICU A ZELE EVO CELA UTAKMICA!!!!!!!!
BARABA
BARABA

Broj poruka : 136
Datum upisa : 20.08.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NAJAVA UTAKMICA Empty Re: NAJAVA UTAKMICA

Počalji  BARABA Uto Avg 30, 2011 12:06 am

A ONE KOJE INTERESUJE SAMO GO!!!!!!!!!
BARABA
BARABA

Broj poruka : 136
Datum upisa : 20.08.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

NAJAVA UTAKMICA Empty Re: NAJAVA UTAKMICA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu